Vánoční balíček 08
Skladem 2 ks
Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.mýdlo a ponožky velikosti na výběr 39-42 a 43-46 v dárkovém balení
Na Vánoce jsme připravili spoustu vánočních balíčků - je to výběr od našich designerů v dárkovém balení, jen ho šoupnout pod stromeček... Věci jsou v papírové krabičce a ta je zabalená v našem vánočním papíru. Prostě s balením nebudete mít práci. Jako první předstauji sady mýdlo s ponožkami. Je to taková klasika, řeklo by se, ale nezklame. Kombinaci tvoří kvalitní ponožky vyráběné v České Republice a úžasná mýdla, která provoní balíček, že z něj bude úplně aroma zážitek.
Mýdlo: MÝDLO TUHÉ MIDNIGHT JASMINE / Nikkob kosmetika
Jasmín, vetiver, dubový mech. Moje oblíbená pánská vůně, rafinovaná, neobvyklá, noční a přitažlivá. Mýdlo s ovesným mlékem, aktivním uhlím, bambuckým a kakaovým máslem.
Vegan & palm-free mýdlo s luxusními oleji a zvláštními složkami. Je tvrdé, nerozmáčí se, a má extra bohatou pěnu. Jemné mýdlo je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. 90g min.
- vegan
- bez palmového oleje
- lahodná plná vůně vonných olejů
- bez barviv, pouze jíly, aktivní uhlí a trochu oxidu titaničitého
- >97% přírodních ingrediencí
Pánské ponožky: Galantsocks, 85 % bavlna, 12 % polyamid a 3 % elastan; velikosti 39-42 a 43-46