Sojová svíčka - Mood

Cena: 350.00 Kč Původní cena:

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

150 ml

EXOTIC ORANGE

Orientální pomerančová vůně, která vás přenese do pomerančového sadu. V létě povzbudí jako pomerančový fresh, v zimě díky hřebíčku zahřeje nejen na těle. Tato svíčka je čistě přírodní, neobsahuje žádné parfémy, jen čisté silice! Mood stojí na pomerančové silici, klasická ovocná vůně je uzemněna santalovým dřevem a jemně doplněna hřebíčkem. Stejně jako zářivá barva pomerančů, tak i jejich éterický olej zlepšuje náladu a probouzí pocity radosti a štěstí.

Sójové svíčky vyrábí ručně do recyklovatelných sklenic. K výrobě je použit 100% vosk ze sójových bobů, přírodní éterické oleje, kvalitní nezávadné parfémy a bavlněný knot. Každá svíčka obsahuje esenciální oleje, a proto má aromaterapeutický účinek.

Vůně jsou speciálně sestaveny z více kompozit, které se navzájem doplňují a posilují, stejně jako je tomu u parfémů. Tyto svíčky opravdu voní!

Sójový vosk: Je ekologicky a zdravotně nezávadný. Má nižší teplotu tání než parafinový vosk. Je dobře biologicky odbouratelný (dá se vyprat z oblečení mýdlem a teplou vodou). Má dvakrát delší dobu hoření než parafinový vosk.

150 ml