Sojová svíčka - Gaia

Cena: 350.00 Kč Původní cena:

Skladem 2 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

150 ml

EAPLE EARTH

Ovocno-dřevitá vůně, která je inspirována přírodou a její úžasnou schopností plodit. Má být oslavou naší planety a výzvou k její ochraně. 

Hlavním tónem svíčky Gaia je jablko, které má symbolizovat plodnost i odkazovat k původnímu příběhu v zahradě Eden. Silice z cedrového dřeva a pačuli dodává svíčce zemitost a symbolizuje zeminu a hlínu, ze které se vše živé rodí a zas se do ní navrací. Skořice jako podtón symbolizuje teplo domova, mateřskou lásku i pomalu se blížící Vánoce. Silice z cedrového dřeva nás ztišuje k meditaci, pačuli nás uzemňuje a vyvažuje spojení mezi duchem a tělem, skořice podporuje naši chuť do života a zmírňuje deprese.

Sójové svíčky vyrábí ručně do recyklovatelných sklenic. K výrobě je použit 100% vosk ze sójových bobů, přírodní éterické oleje, kvalitní nezávadné parfémy a bavlněný knot. Každá svíčka obsahuje esenciální oleje, a proto má aromaterapeutický účinek.

Vůně jsou speciálně sestaveny z více kompozit, které se navzájem doplňují a posilují, stejně jako je tomu u parfémů. Tyto svíčky opravdu voní!

Sójový vosk: Je ekologicky a zdravotně nezávadný. Má nižší teplotu tání než parafinový vosk. Je dobře biologicky odbouratelný (dá se vyprat z oblečení mýdlem a teplou vodou). Má dvakrát delší dobu hoření než parafinový vosk.

150 ml