Sojová svíčka - Amore

Cena: 350.00 Kč Původní cena:

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

150 ml

YLANG WITH LOVE

Svíčka pro všechny milující i zamilované. Dřevitě sladká, jemně hořká a velmi opojná vůně, která vás omámí stejně jako Amorův šíp. Základem této svíčky je santalové dřevo a vanilka, které jsou jemně doladěny hořkou čokoládou. Srdcem a hlavní vonnou složkou je zde ylang ylang, jedno z nejznámějších i nejúčinnějších afrodiziak. Jeho vůně je tak silná, že se z ní až může točit hlava. Celý dojem doplňuje mandarinka, lehce sladká i trpká, přinášející novou chuť do života!

Sójové svíčky vyrábějí ručně do recyklovatelných sklenic. K výrobě je použit 100% vosk ze sójových bobů, přírodní éterické oleje, kvalitní nezávadné parfémy a bavlněný knot. Každá svíčka obsahuje esenciální oleje, a proto má aromaterapeutický účinek.

Vůně jsou speciálně sestaveny z více kompozit, které se navzájem doplňují a posilují, stejně jako je tomu u parfémů. Tyto svíčky opravdu voní!

Sójový vosk: Je ekologicky a zdravotně nezávadný. Má nižší teplotu tání než parafinový vosk. Je dobře biologicky odbouratelný (dá se vyprat z oblečení mýdlem a teplou vodou). Má dvakrát delší dobu hoření než parafinový vosk.

150 ml