Samolepka na stěnu Poutník

Cena: 1,650.00 Kč Původní cena:

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

Samolepka na stěnu.

Rozměry: 70 x 130 cm

 

Přemýšlíte jak zkrášlit dětský pokoj? Mellow přináší zajímavý produkt, kterým velmi snadno změníte atmosféru pokoje k nepoznání. Samolepky na zeď jsou vyrobeny z prémiového materiálu, textilní samolepící tapety francouzské výroby firmy ANTALIS. Originální design ilustrátora Adriána Macha tiskneme u dodavatele, společnosti Carol line, na Slovensku.

Samolepky najdete uspořádány na jednom listu, kvalitně vytištěné a předřezané, takže je nemusíte vystřihovat, ale jednoduše odlepíte z listu a nalepíte na vybrané místo na stěně. V balení naleznete návod jak to prostě zvládnout. Na své si přijde i Vaše kreativita, jednotlivé prvky ilustrace si můžete na stěně uspořádat podle vlastního uvážení.

Důležité je dbát o to, abyste samolepky nelepily na čerstvě vymalovanou stěnu. Od malování stěn by mělo uplynout alespoň 20 dní. Pokud se po čase Vám nebo Vašim dětem motiv nebude líbit, můžete ho jednoduše odlepit, aniž byste poškodili barvu stěny, nebo omítku. Samolepka se dá snadno odlepit a nezanechává na zdi žádné zbytky lepidla. Pokud Vaše stěna není bílá, nevadí, naše samolepky mají 96% krytí, takže barva stěny nebude prosvítat. Takže teď už si už stačí jen vybrat a začít s dekorováním Vašeho bydlení.

Technické údaje: design: Foxy  / Ilustrátor: Adrián Macho
Materiál: ANTALIS Coala Silky Wallcover Textile

Způsob výroby: digitální tisk

Složení: Tkaný polyester na silikonizovaném papíru // PVC Free
Hrubost materiálu: 170 g/m2
Rozměry: 70 x 130 cm