Peněženka kožená / VIVID/ modrá

Cena: 1,990.00 Kč Původní cena:

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 1,500.00 Kč doprava zdarma.

19 x 11,5 cm

uvnitř černá kůže

Oblíbená kožená peněženka v nadčasovém designu s všestranným využitím, pojme nejen peníze a doklady, ale i mobilní telefon.

Kožená peněženka VIVID si získá srdce všech žen svým nadčasovým designem a kvalitním ručním zpracováním. Čisté linie skvěle padnou ke každému outfitu. Výraznou předností kožených peněženek VIVID je prakticky rozdělený velký vnitřní prostor, který zajistí, že budete mít všechny své cennosti včetně mobilního telefonu uloženy přehledně na jednom místě. A když si vyrazíte nalehko, zastane kožená peněženka VIVID i funkci elegantního psaníčka. Tuhle koženou peněženku jednoduše nebudete chtít dát z ruky.

Svrchní část je ušita z barvené hovězí kůže, která dává peněžence dokonalou formu a zachovává tvar i po delší době používání. Na vnitřek peněženky je použita měkčí kůže, která se lépe přizpůsobuje obsahu, množství platebních karet apod. Vnější hrany peněženky jsou zbroušené a ošetřeny speciální barvou.

Vnitřní členění: kapsa na zip pro kovové mince, tři dělené kapsy na platební karty (pojmou až 9 karet), dvě hlavní kapsy na bankovky a další nezbytnosti (účtenky, mobilní telefon..)

Hmotnost0.3 kg / Rozměry19 × 11.5 × 1 cm / Materiál: kůže