Parfém do interiéru / Forest

Cena: 390.00 Kč Původní cena:

Skladem 3 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

BREATHE & WAKE UP

Dřevitě-bylinný aromaterapeutický parfém se skládá z esenciálních olejů, které vás povzbudí, podpoří koncentraci a velmi dobře vyčistí vzduch a pohltí nežádoucí pachy.

100 ml

Na ženských vonných látkách založený bytový parfém. Ženské vonné látky nejsou určeny pouze ženám, ale přinášejí nám ženskou energii. Působí na zklidnění emocí, relaxačně a jsou výborným pomocníkem ke spánku či meditaci.

Složení: Směs esenciálních olejů a denaturovaný čištěný alkohol.

Základ vůně stojí na santalovém dřevě a geraniu. Santal pomáhá zvládnout naše emoce. Geranium, neboli muškát, je velmi účinná zbraň na zvládání stresu. Také ženám hezky rovná hladinu hormonů a zklidňuje nepříjemné premenstruační stavy.

Tělo parfému tvoří levandule, která je silně antidepresivní a působí proti bolestem hlavy i proti strachu z budoucnosti.

Hlavu vůně otvírá pomeranč, nejznámější vonné antidepresivum vůbec.

Levandule a geranium mají také repelentní účinek.

100 ml

AROMATERAPEUTICKÉ BYTOVÉ PARFÉMY Amansoycandles:

Aromaterapeutické bytové parfémy vyrábíme pouze z esenciálních olejů. Mají velmi efektivní účinek při aplikaci v prostoru. Ten rychle osvěží, provoní, pohltí nepříjemné pachy a zároveň působí terapeuticky. Nepoužíváme žádné parfémy, ani konzervanty, pouze čistý vysokoprocentní alkohol (líh) a přírodní silice. Z těchto parfémů nebolí hlava, jejich vůně není umělá a vlezlá. Postupně vyprchává a vy si tak můžete vůni dávkovat dle vaší individuální potřeby. Vůně jsou komponovány jako parfémy, mají tedy více složek, které tvoří nepostradatelné tři části vůně: základ, tělo a hlavu. Vůně je vhodná do bytu, do auta, dá se aplikovat na polštář nebo deku. Není testována na styk s pokožkou!