Mýdlo tuhé Vinohrádek - mýdlo s červeným vínem

Cena: 170.00 Kč Původní cena:

Skladem 4 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

90 g

Vůně: santal, pačuli, vanilka

Klidná orientální vůně pro muže i pro ženy. Mýdlo s červeným vínem Cabernet Moravia z rodinného vinařství na Znojemsku. Zajímavé složky: s hedvábím, růžovým jílem, jogurtem a olivovým olejem. Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.

  • bez palmového oleje
  • s biosádlem z farmy Sasov, kde chovají zvířata s úctou
  • lahodná plná vůně vonných a esenciálních olejů
  • designové, s minerálními pigmenty

Složení v českém jazyce: zmýdelněné sádlo, zmýdelněný kokosový olej, glycerin, zmýdelněný olivový olej, zmýdelněný mandlový olej, zmýdelněný ricinový olej, zmýdelněný rýžový olej, vonné oleje, víno, voda, pačuli, jogurt, růžový jíl, aktivní uhlí, hedvábí, alergeny vonných a esenciálních olejů: benzyl salicylate, alphaisomethylionone, hexylcinnamal, benzylalcohol, eugenol.

INGREDIENTS: SODIUM LARDATE, SODIUM COCOATE, GLYCERIN, SODIUM OLIVATE, SODIUM SWEETALMONDATE, SODIUM CASTORATE, SODIUM RICEBRANATE, PARFUM, WINE, AQUA, POGOSTEMON CABLIN, YOGHURT, ILLITÉ KAOLIN, CHARCOAL, SERICA EXTRACT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHAISOMETHYLIONONE, HEXYLCINNAMAL, BENZYLALCOHOL, EUGENOL

Gramáž: 90g min.