Mýdlo tuhé Summer Sunset

Cena: 170.00 Kč Původní cena:

Skladem 4 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

90 g

Melouny, víno, citrusy

Vůně teplých letních večerů, dovolené u moře, letního západu slunce a popíjení koktejlů. Mýdlo s hedvábím, jogurtem a olivovým olejem.

Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. 90g min.

  • bez palmového oleje
  • s biosádlem z farmy Sasov, kde chovají zvířata s úctou
  • lahodná plná vůně vonných a esenciálních olejů
  • designové, s minerálními pigmenty

Složení v českém jazyce: zmýdelněné sádlo, zmýdelněný kokosový olej, zmýdelněný olivový olej, glycerin, zmýdelněný ricinový olej, voda, vonné oleje, jogurt, citronový esenciální olej, aktivní uhlí, hedvábí, minerální pigmenty, alergeny vonných olejů a esenciálních olejů: limonene, linalool, alphaisomethylionone, benzylbenzoate, citronellol, benzylsalicylate, lilal, hexylcinnamal.

INGREDIENTS: SODIUM LARDATE, SODIUM COCOATE, SODIUM OLIVATE, GLYCERIN, SODIUM CASTORATE, AQUA, PARFUM, YOGURT, CITRUS LIMONUM, CHARCOAL, SERICA EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, ALPHAISOMETHYLIONONE, BENZYLBENZOATE, CITRONELLOL, BENZYLSALICYLATE, LILIAL, HEXYLCINNAMAL, CI77019, CI77891, CI77007, CI77491, CI77861, CI77492, CI77742

Gramáž: 90g min.