Mýdlo tuhé RETRO - Lavender

Cena: 80.00 Kč Původní cena:

Skladem 3 ks

Při nákupu nad 1,500.00 Kč doprava zdarma.

min. 35 g

100% levandule (esenciální olej)

Naše nová RETRO řada mýdel - oprášili jsme starší receptury z našich začátků, vylepšili je, a vznikla série minimalistických jednobarevných mýdel. Každé má jinou recepturu a nějakou speciální složku. Všechna RETRO mýdla jsou kulatá, a akorát padnou do naší cestovní krabičky (můžete koupit v sadě za zvýhodněnou cenu).

Speciální složka: kozí mléko, jogurt

Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.

Mýdlo s avokádovým pyré, zeleným jílem, a avokádovým olejem.

- bez palmového oleje

- veganské

- neparfemované

- 100% přírodních ingrediencí

Gramáž: 35g min.

Složení v českém jazyce: zmýdelněný kokosový olej, zmýdelněný olivový olej, zmýdelněné bambucké máslo, zmýdelněné kakaové máslo, glycerin, zmýdelněný avokádový olej, zmýdelněný rýžový olej, zmýdelněný ricinový olej, voda, avokádové pyré, ovesné mléko, zelený jíl, sůl.

INGREDIENTS: SODIUM COCOATE, SODIUM OLIVATE, SODIUM SHEABUTTERATE, SODIUM COCOABUTTERATE, GLYCERIN, SODIUM AVOCADOATE, SODIUM RICEBRANATE, SODIUM CASTORATE, AQUA, PERSEA GRATISSIMA FRUIT, AVENA SATIVA KERNEL MEAL, ILLITE KAOLIN, SODIUM CHLORIDE