Mýdlo tuhé RETRO - Cucumber

Cena: 80.00 Kč Původní cena:

Skladem 3 ks

Při nákupu nad 1,500.00 Kč doprava zdarma.

min. 35 g

Vůně: okurka - svěží vůně pro muže i ženy

Naše nová RETRO řada mýdel - oprášili jsme starší receptury z našich začátků, vylepšili je, a vznikla série minimalistických jednobarevných mýdel. Každé má jinou recepturu a nějakou speciální složku. Všechna RETRO mýdla jsou kulatá, a akorát padnou do naší cestovní krabičky (můžete koupit v sadě za zvýhodněnou cenu).

Speciální složka: jogurt, jíl

Mýdlo s jogurtem, jílem, hedvábím a olivovým olejem.

- bez palmového oleje

- s biosádlem z farmy Sasov - díky němu je mýdlo hebké, jemné a tvrdé

- barveno minerálními pigmenty - pročištěné pigmenty původně přírodního původu

Gramáž: 35g min.

Složení v českém jazyce: zmýdelněné sádlo, zmýdelněný kokosový olej, zmýdelněný olivový olej, glycerin, zmýdelněný ricinový olej, voda, vonné oleje, citronový esenciální olej, jogurt, bílý jíl, sůl, hedvábí, minerální pigmenty, alergeny vonných a esenciálních olejů: limonene, linalool, citral, hexylcinnamal, alphaisomethylionone.

INGREDIENTS: SODIUM LARDATE, SODIUM COCOATE, SODIUM OLIVATE, GLYCERIN, SODIUM CASTORATE, AQUA, PARFUM, CITRUS LIMONUM, YOGURT, KAOLIN, SODIUM CHLORIDE, SERICA EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, HEXYLCINNAMAL, ALPHAISOMETHYLIONONE, CI 77288, CI 77007

Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.