Mýdlo tuhé Mountain morning

Cena: 185.00 Kč Původní cena:

Skladem 2 ks

Při nákupu nad 1,500.00 Kč doprava zdarma.

90 g

Vůně: Horské květiny. Mazlivá, něžná, ženská květinová vůně. Není to typ sladkých nebo těžkých květin, ale spíše lehké horské louky. Mýdlo s ovesným mlékem, bílým jílem, aktivním uhlím, bambuckým a kakaovým máslem.

Mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.

- veganské

- bez palmového oleje

- lahodná plná vůně vonných olejů

- bez barviv, pouze jíly, aktivní uhlí a trocha oxidu titaničitého

- >97% přírodních ingrediencí

Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence.

Ingredients: Sodium cocoate, Sodium sheabutterate, Glycerin, Sodium cocoabutterate, Aqua, Parfum, Avena Sativa Kernel Meal, Charcoal, Eugenol, Geraniol, Benzylsalicylate, Cinnamylalcohol, CI77891, CI77019, CI77491

Složení v češtině: zmýdelněný kokosový olej, zmýdelněné bambucké máslo, glycerin, zmýdelněné kakaové máslo, voda, vonný olej, ovesné mléko, aktivní uhlí, alergeny vonných olejů: Eugenol, Geraniol, Benzylsalicylate, Cinnamylalcohol; minerální pigmenty.