Mýdlo tuhé Morning rose

Cena: 170.00 Kč Původní cena:

Skladem 3 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

90 g

Poupata růží a vanilka - bez alergenů. Mýdlo voní jako byste se ráno procházeli zahradou se záhony obsypanými poupaty růží. Květinový základ je tu zjemněný troškou vanilky. Jemná ženská vůně. Tato vůně je bez alergenů, takže je vhodná pokud Vás dráždí vonné složky v kosmetice. Mýdlo s jogurtem, hedvábím a olivovým olejem.

Mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.

- bez palmového oleje

- s biosádlem z farmy Sasov, kde chovají zvířata s úctou

- lahodná plná vůně s vonnými i esenciálními oleji

- vůně bez alergenů

- s minerálními pigmenty

- > 97% přírodních ingrediencí

Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence.

INCI: SODIUM LARDATE, SODIUM CCOATE, SODIUM OLIVATE, GLYCERIN, SODIUM CASTORATE, AQUA, PARFUM, YOGURT, SERICA EXTRACT, CI77019, CI77891, CI77499, CI77816, CI7749

Složení v češtině: zmýdelněné sádlo, zmýdelněný kokosový olej, zmýdelněný olivový olej, glycerin, zmýdelněný ricinový olej, voda, vonný olej, jogurt, hedvábí, minerální pigmenty.