Mýdlo solné - Hardwork s pemzou

Cena: 170.00 Kč Původní cena:

Skladem 15 ks

Při nákupu nad 1,000.00 Kč doprava zdarma.

90 g

levandule, pačuli, s pemzou a mořskou solí

Vůně starodávné levandule, příjemná pro muže i ženy. Speciální mýdlo s pemzou, dobře pění a má výborné čistící schopnosti. Umyje i dost silnou špínu a díky pemze zjemňuje ztvrdlou pokožku. Určené hlavně k mytí rukou po práci a k ošetření kůže nohou. Ideální používat v kombinaci s voskem na ruce Rest Bar - jako komplexní péči o namáhané ruce.

Zajímavé složky: Mýdlo s pemzou, mořskou solí, hedvábím, podmáslím a zeleným jílem.

Vlastnosti: Extra tvrdé mýdlo s bohatou pěnou. Umyje veškerou špínu, odstraní odumřelé buňky a zjemní kůži rukou a nohou. Naše mýdla nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se.

  • vegetariánské
  • bez palmového oleje
  • převážně esenciální oleje, jemně doladěno vonným olejem bez alergenů
  • designové, s jíly a minerálními pigmenty
  • > 99,5% přírodních ingrediencí

Použití: 

1) při každodenní sprše použijte k mytí nohou - zároveň je umyje i opiluje.

2) ideální k mytí rukou od barev, těsta při pečení, šmíru, anebo prostě na osvěžení unavených rukou po celodenní práci

3) pro školáky - funguje i na stopy od inkoustu a fixek

Balení: v krabičce z recyklovaného papíru

Expirace: Naše mýdla vydrží leta a zrají jako víno - s časem se jejich kvalita ještě zvyšuje. Na obalu uvádíme trvanlivost 1 rok z důvodu vůní, ty začínají zhruba po půl roce postupně vyprchávat.

Složení v češtině: zmýdelněný kokosový olej, mořská sůl, glycerin, pemza, voda, levandulový esenciální olej, zelený jíl, podmáslí, kosmetický vonný olej, máta peprná esenciální olej, malinová zrníčka, hedvábí, alergeny vonných složek: Limonene, Linalol; minerální pigmenty - barvy

INCI: SODIUM COCOATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, PUMICE POWDER, AQUA, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA, ILLITE KAOLIN, BUTYRIS LAC, PARFUM, MENTHA PIPERITA, RUBUS IDAEUS FRUIT SEEDS, SERICA EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, CI77492, CI77288, CIR102, CI77491